Dostluk Makine Co, Ltd

Kaynak ve Kesme, Kalite Ebedi Temalı Peşimizdir!

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa

Friendship Machinery Co., Ltd

Friendship Machinery Co., Ltd

1 2 3
Friendship Machinery Co., Ltd Friendship Machinery Co., Ltd Friendship Machinery Co., Ltd
Factory Showing Engineers' Office Sales Department

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : FSM
No. Çalışanları : 100~150
İhracat p.c : 40% - 50%

Dostluk Makineleri, çeşitli proje uygulamaları için geniş bir ekipman yelpazesi sağlayan çelik imalat alanı ve endüstriyel boru hattı inşaat projeleri için otomatik kaynak makinesinde dünya lideridir.

Dostluk Makineleri kaynaklı otomatik kaynak sistemleri her yıl her ortamda tasarlanmış, test edilmiş, kullanılmış ve sürekli güncellenmiştir. Müşterilerimiz sürekli iyileşen endüstri lideri tamir oranlarının tadını çıkarıyor: 2001'de% 5'ten az, 2012'de% 2'den az.

Özel olarak tasarlanmış ve üretilen otomatik kaynak makinemizin performans kaydı, Dostluk Makinelerinin itibarının belkemiğidir. Her set makinenin kanıtlanmış yeteneği, müşterilerin yeni uygulamalar, tasarımlar ve makineler için ürünlerini değiştirip genişlettikçe tekrar tekrar bize geri döndükleri. Bu gerçeği gururlandırıyoruz.

Ana ürünler: H & I kiriş kaynak hattı, T çubuk kaynak hattı, kutu kolon kiriş hattı, CNC çok kafalı levha kesme hattı, kiriş montaj makinesi, doğrultma ekipman, çelik boru kaynak hattı, kumlama makinesi, CNC alev / plazma kesme ekipman, Kaynak makinaları dahil olmak üzere kaynak makineleri Havacılık, petrokimya, metalurji, gemi inşaatı, kimya teçhizatı, kazan basınçlı kaplar, çelik yapı konstrüksiyonu, vb. Gibi birçok sanayide yaygın olarak kullanılan kaynak manipülatörü, kaynak pozisyeri, döner rulo (kaynak rotatör), Membran duvar paneli üretim hattı

1990'lı yıllardan beri, çelik yapı inşaat endüstrisi için pazar patladı. Hızlı gelişme ile inşaat için çok kısa bir süre ve güzel dış görünüm, aynı zamanda makul bir fiyat bina piyasasında işgal edildi. Metal çatı ve duvar panelleri makineleri, C & Z paslanmaz çelik boru makineleri, alçıpan izolasyon makineleri, metal güverte makineleri, kiriş ve kolon eğrileri şekillendirme makineleri, koruma rayları şekillendirme makineleri, bastırma boruları şekillendirme makineleri vb. Gibi rulo şekillendirme makinesi geliştirme konusunda daha fazla yatırım yapıyoruz. Üzerinde.

Dostluk Makinelerine Hoşgeldiniz

İletişim bilgileri
Friendship Machinery Co., Ltd

İlgili kişi: Mr. Lu Wen

Tel: 0086-18068353295

Faks: 86-510-82234203

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin