Dostluk Makine Co, Ltd

Kaynak ve Kesme, Kalite Ebedi Temalı Peşimizdir!

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa

Friendship Machinery Co., Ltd Fabrika turu

1 2 3 4 5
Friendship Machinery Co., Ltd Friendship Machinery Co., Ltd Friendship Machinery Co., Ltd Friendship Machinery Co., Ltd Friendship Machinery Co., Ltd

 • Üretim hattı

  Dostluk Makine sürekli tüm dünyada en değerli otomatik kaynak ve kesim çözümler sunar. Modern üretim tesisler plazma / alev kesme makinesi, otomatik kaynak kolonu ve patlama, kumlama makinesi, H kiriş üretim hattı da dahil olmak üzere en son yüksek teknoloji ürünü üretim makineleri kullanmaktadır. Fabrika tasarımı sırasında çevre dostu ürünlerin çoğuna önem veriyoruz.

  H Işın Üretim Hattı

 • OEM / ODM

  Başlıca ürünlerimiz: H kiriş üretim hattı, T kiriş kaynağı hattı, kutu kolon kiriş hattı, CNC çok kafalı levha kesme hattı, kiriş montaj makinesi, doğrultma ekipmanı, çelik boru kaynak hattı, kumlama makinesi, CNC alev / plazma kesme ekipmanı, Kaynak makinaları dahil olmak üzere kaynak makineleri

  Gemi yapımı, kazan basınçlı kaplar, çelik yapı yapımı vb. Gibi pek çok sanayide yaygın olarak kullanılan kaynak manipülatörü, kaynak pozisyeri, kaynak tornalama rulosu, kaynak rotatörü ile ilgili olarak zaten çok ünlü bir Kanada ve ABD şirketinin OEM'si, Çizimleri ve standartlarına göre bu makineyi üretti, bunların çoğu Avrupa, Kuzey Amerika, Austrilia, Kanada'ya gelişmiş ülkelerden bazılarına teslim edildi.

  Europ'a ihraç edildi

  Konvansiyonel kaynak rotatörü

  Eğer zaten bu şirketlerin ürünlerini kullandıysanız, kesinlikle isimlerini tanıyacaksınız, evet, şirket adları Avrupa'dan E ***, şu anda Çin'deki tek OEM'leriz.

 • Ar-Ge

  Ürün ve hizmetlerimize kanıtlanmış deneyimler ve yenilikçi çözümler uygularız. Otomatik kaynak makinesi nedeniyle müşterilerin gerçek zamanlı gereksinimlerine uygun olarak büyük çabalarımız ve stratejik ayarlamalarımız sayesinde iyi bir ün kazandık.

  1990'lı yıllardan beri, çelik yapı inşaat endüstrisi için pazar patladı. Hızlı gelişme ile inşaat için çok kısa bir süre ve güzel dış görünüm, aynı zamanda makul bir fiyat bina piyasasında işgal edildi. Metal çatı ve duvar panelleri makineleri, C & Z paslanmaz çelik boru makineleri, alçıpan kalıplama makineleri, metal güverte makineleri, kirişsiz ve kolonlu eğri şekillendirme makineleri, koruma rayları şekillendirme makineleri, Downspout boru şekillendirme makineleri vb. Gibi rulo şekillendirme makinesi geliştirmeye daha fazla yatırım yapıyoruz. Üzerinde.

İletişim bilgileri
Friendship Machinery Co., Ltd

İlgili kişi: Mr. Lu Wen

Tel: 0086-18068353295

Faks: 86-510-82234203

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin